:: Strona główna
:: Zarząd Oddziału
:: Sekcje Oddziału
:: Kontakt
:: Wyniki Oddziału
:: Wyniki - Sekcje
:: Współzawodnictwo
:: Plan lotów
:: Grafik kabiny
:: Wyniki kategorie
:: Galeria zdjęć
:: Nasi hodowcy
:: Ciekawe strony
:: Gołębniki
:: Archiwum-wyników
:: Archiwum wiadomości


Wyniki sekcyjne z lotów gołębi dorosłych i młodych
w 2022 roku


/w formacie PDF /

SEKCJA NR 1 ZAMBRÓW



Lp
Data lotu
Miejscowość
WYNIKI
WYNIKI bez nr obr
1 08.05.2022
Olsztyn
DODANO
DODANO
2 15.05.2022
Ostróda
DODANO
DODANO
3 23.05.2022
Grudziądz
DODANO
DODANO
4 29.05.2022
Wysoka
DODANO
DODANO
5 05.06.2022
Pasewalk
DODANO
DODANO
6 12.06.2022
Człuchów
DODANO
DODANO
7 18.06.2022
Lubeka
DODANO
DODANO
8 26.06.2022
Człuchów II
DODANO
DODANO
9 02.07.2022
Lubeka II
-
-
10 10.07.2022
Pasewalk II
-
-
11 17.07.2022
Pasewalk III
-
-
12 23.07.2022
Lubeka III
-
-

Lp Data lotu Miejscowość Wyniki
WYNIKI bez nr obr
P 15.08.2022
Radzymin
-
-
1 22.08.2022
Rozogi
-
-
2 28.08.2022
Olsztyn
-
-
3 04.09.2022
Ostróda
-
-
4 11.09.2022
Grudziądz
-
-
5 18.09.2022
Chojnice
-
-


SEKCJA NR 2 KONARZYCE



Lp
Data lotu
Miejscowość
WYNIKI
WYNIKI bez nr obr
1 08.05.2022
Olsztyn
DODANO
DODANO
2 15.05.2022
Ostróda
DODANO
DODANO
3 23.05.2022
Grudziądz
DODANO
DODANO
4 29.05.2022
Wysoka
DODANO
DODANO
5 05.06.2022
Pasewalk
DODANO
DODANO
6 12.06.2022
Człuchów
DODANO
DODANO
7 18.06.2022
Lubeka
DODANO
DODANO
8 26.06.2022
Człuchów II
DODANO
DODANO
9 02.07.2022
Lubeka II
-
-
10 10.07.2022
Pasewalk II
-
-
11 17.07.2022
Pasewalk III
-
-
12 23.07.2022
Lubeka III
-
-

Lp Data lotu Miejscowość Wyniki
WYNIKI bez nr obr
P 15.08.2022
Radzymin
-
-
1 22.08.2022
Rozogi
-
-
2 28.08.2022
Olsztyn
-
-
3 04.09.2022
Ostróda
-
-
4 11.09.2022
Grudziądz
-
-
5 18.09.2022
Chojnice
-
-


SEKCJA NR 3 ŁAPY



Lp
Data lotu
Miejscowość
WYNIKI
WYNIKI bez nr obr
1 08.05.2022
Olsztyn
DODANO
DODANO
2 15.05.2022
Ostróda
DODANO
DODANO
3 23.05.2022
Grudziądz
DODANO
DODANO
4 29.05.2022
Wysoka
DODANO
DODANO
5 05.06.2022
Pasewalk
DODANO
DODANO
6 12.06.2022
Człuchów
DODANO
DODANO
7 18.06.2022
Lubeka
DODANO
DODANO
8 26.06.2022
Człuchów II
DODANO
DODANO
9 02.07.2022
Lubeka II
-
-
10 10.07.2022
Pasewalk II
-
-
11 17.07.2022
Pasewalk III
-
-
12 23.07.2022
Lubeka III
-
-

Lp Data lotu Miejscowość Wyniki
WYNIKI bez nr obr
P 15.08.2022
Radzymin
-
-
1 22.08.2022
Rozogi
-
-
2 28.08.2022
Olsztyn
-
-
3 04.09.2022
Ostróda
-
-
4 11.09.2022
Grudziądz
-
-
5 18.09.2022
Chojnice
-
-


SEKCJA NR 4 ŁOMŻA



Lp
Data lotu
Miejscowość
WYNIKI
WYNIKI bez nr obr
1 08.05.2022
Olsztyn
DODANO
DODANO
2 15.05.2022
Ostróda
DODANO
DODANO
3 23.05.2022
Grudziądz
DODANO
DODANO
4 29.05.2022
Wysoka
DODANO
DODANO
5 05.06.2022
Pasewalk
DODANO
DODANO
6 12.06.2022
Człuchów
DODANO
DODANO
7 18.06.2022
Lubeka
DODANO
DODANO
8 26.06.2022
Człuchów II
DODANO
DODANO
9 02.07.2022
Lubeka II
-
-
10 10.07.2022
Pasewalk II
-
-
11 17.07.2022
Pasewalk III
-
-
12 23.07.2022
Lubeka III
-
-

Lp Data lotu Miejscowość Wyniki
WYNIKI bez nr obr
P 15.08.2022
Radzymin
-
-
1 22.08.2022
Rozogi
-
-
2 28.08.2022
Olsztyn
-
-
3 04.09.2022
Ostróda
-
-
4 11.09.2022
Grudziądz
-
-
5 18.09.2022
Chojnice
-
-


SEKCJA NR 6 NOWOGRÓD



Lp
Data lotu
Miejscowość
WYNIKI
WYNIKI bez nr obr
1 08.05.2022
Olsztyn
DODANO
DODANO
2 15.05.2022
Ostróda
DODANO
DODANO
3 23.05.2022
Grudziądz
DODANO
DODANO
4 29.05.2022
Wysoka
DODANO
DODANO
5 05.06.2022
Pasewalk
DODANO
DODANO
6 12.06.2022
Człuchów
DODANO
DODANO
7 18.06.2022
Lubeka
DODANO
DODANO
8 26.06.2022
Człuchów II
DODANO
DODANO
9 02.07.2022
Lubeka II
-
-
10 10.07.2022
Pasewalk II
-
-
11 17.07.2022
Pasewalk III
-
-
12 23.07.2022
Lubeka III
-
-

Lp Data lotu Miejscowość Wyniki
WYNIKI bez nr obr
P 15.08.2022
Radzymin
-
-
1 22.08.2022
Rozogi
-
-
2 28.08.2022
Olsztyn
-
-
3 04.09.2022
Ostróda
-
-
4 11.09.2022
Grudziądz
-
-
5 18.09.2022
Chojnice
-
-


SEKCJA NR 7 WIZNA



Lp
Data lotu
Miejscowość
WYNIKI
WYNIKI bez nr obr
1 08.05.2022
Olsztyn
DODANO
DODANO
2 15.05.2022
Ostróda
DODANO
DODANO
3 23.05.2022
Grudziądz
DODANO
DODANO
4 29.05.2022
Wysoka
DODANO
DODANO
5 05.06.2022
Pasewalk
DODANO
DODANO
6 12.06.2022
Człuchów
DODANO
DODANO
7 18.06.2022
Lubeka
DODANO
DODANO
8 26.06.2022
Człuchów II
DODANO
DODANO
9 02.07.2022
Lubeka II
-
-
10 10.07.2022
Pasewalk II
-
-
11 17.07.2022
Pasewalk III
-
-
12 23.07.2022
Lubeka III
-
-

Lp Data lotu Miejscowość Wyniki
WYNIKI bez nr obr
P 15.08.2022
Radzymin
-
-
1 22.08.2022
Rozogi
-
-
2 28.08.2022
Olsztyn
-
-
3 04.09.2022
Ostróda
-
-
4 11.09.2022
Grudziądz
-
-
5 18.09.2022
Chojnice
-
-


SEKCJA NR 8 WYSOKIE MAZOWIECKIE



Lp
Data lotu
Miejscowość
WYNIKI
WYNIKI bez nr obr
1 08.05.2022
Olsztyn
DODANO
DODANO
2 15.05.2022
Ostróda
DODANO
DODANO
3 23.05.2022
Grudziądz
DODANO
DODANO
4 29.05.2022
Wysoka
DODANO
DODANO
5 05.06.2022
Pasewalk
DODANO
DODANO
6 12.06.2022
Człuchów
DODANO
DODANO
7 18.06.2022
Lubeka
DODANO
DODANO
8 26.06.2022
Człuchów II
DODANO
DODANO
9 02.07.2022
Lubeka II
-
-
10 10.07.2022
Pasewalk II
-
-
11 17.07.2022
Pasewalk III
-
-
12 23.07.2022
Lubeka III
-
-

Lp Data lotu Miejscowość Wyniki
WYNIKI bez nr obr
P 15.08.2022
Radzymin
-
-
1 22.08.2022
Rozogi
-
-
2 28.08.2022
Olsztyn
-
-
3 04.09.2022
Ostróda
-
-
4 11.09.2022
Grudziądz
-
-
5 18.09.2022
Chojnice
-
-